top of page

o nas

Psy są moją pasją od dzieciństwa. Gdy byłam małą dziewczynką wyróżniałam się w gronie koleżanek z podwórka tym, że jako jedyna nie bawiłam się lalkami, tylko niezmiennie ciągałam za sobą na sznurku psa-pluszaka (a miałam ich całą kolekcję – wszystkie miały imię i każdy był na swój sposób wyjątkowy i kochany).

Przez całe życie tak właśnie traktuję psy – każdy z nich jest dla mnie wyjątkowym stworzeniem, z którym pragnę się zaprzyjaźnić.

 

Swoją pasję od lat realizuję aktywnie na różnych polach związanych z psią tematyką; przez kilka lat cały swój wolny czas poświęcałam zwierzętom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie pracowałam jako wolontariusz, zajmując się m.in. adopcjami psów.

Na ten właśnie temat napisałam poradnik pt. „Adopcja schroniskowa – czyli jak wybrać sobie psa” (dostępny w formie czytanej na moim Youtube - przycisk obok)

 

W latach 2007/2008 ugruntowałam swoją wiedzę na Podyplomowych Studiach z zakresu Psychologii Zwierząt w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Obecnie, prowadząc pensjonat, wciąż pogłębiam wiedzę nt. swojej pasji uczestnicząc w  szkoleniach i seminariach o tematyce kynologicznej.

bottom of page